Reference

Bylo to moc milé a příjemné setkání s krásou a relaxací. Dostala jsem spoustu užitečných rad o líčení a asi zabraly, protože si mé okolí všimlo změny a žádají po mně rady či kontakt.

Yweta G.

S Barčou jsem měla možnost spolupracovat už třikrát a to při focení. Vždy jsem s její prací byla spokojená. Dokáže potlačit nedostatky a zdůraznit to, co se na obličeji naopak líbí. Umí se přizpůsobit požadavkům na make-up a výsledná práce je vždy perfektní. Spolupráce s ní je stejně dobrá jako její výsledek.

Veronika S.

Byla jsem příjemně překvapená, jak může být líčení příjemné. Celou dobu jsem si připadala jako na luxusní masáži. Tento skvostný zážitek následně vrcholil prvním pohledem do zrcadla, po kterém jsem několik sekund nemohla uvěřit, že jsem to stále já. Barču obdivuji především pro její citlivou práci s barvou, výsledek vždy připomíná malé umělecké dílo.

Petra V.

O mně

Introvertka původem ze severní Moravy, kterou do Brna přiválo studium VŠ. Miluji kávu, spánek, psy na všechny způsoby a zvířata obecně.
Baví mě vaření, líčení, šminky a cokoliv, co se toho týká.

K vizážistice jsem se dostala částečně přes moješminky.cz a to v r.2010. Absolvovala jsem několik kurzů. Nejzajímavější je pro mě foto make-up, který nabízí velké množství možností a prostor pro kreativitu. Snažím se vyhledávat kosmetiku netestovanou na zvířatech.

 Nebráním se novým projektům a zdolávání výzev!
/* */