Raw Gaia
MSM Beauty Scrub 60ml

Unikátní MSM Beauty Scrub odstraňuje odumřelé buňky pleti za pomoci krystalků MSM. Zároveň pleť hloubkově vyživuje a zanechává hydratovanou.

MSMBSCRUB

0

Tento produkt není aktuálně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Doporučit kamarádce
 
Doprava zdarma.

Kosmetika netestovná na zvířatech

Popis (Raw Gaia MSM Beauty Scrub 60ml)

Unikátní MSM Beauty Scrub odstraňuje odumřelé buňky pleti za pomoci krystalků MSM. Zároveň pleť hloubkově vyživuje a zanechává hydratovanou.

 

MSM známý také jako “Minerál krásy” pomáhá udržet zdravý vzhled a přirozeně ji rozzáří. Ve spojení s bambuckým máslem (Shea butter) vytváří fantastickou výživu vaší pleti s vysokým obsahem vitamínů  A, E a F. Pleti se tak dostává bohatá výživa a zůstavá krásně hladká. 

 

Ingredience:

  • MSM Beauty Scrub je 100% organického původu
  • Kakaové máslo - pomáhá regenerovat buňky a navracet pleti elasticitu
  • Bambucké máslo (Shea Butter) - je bohaté na vytamíny A, E a F a je také skvělým hydratujicím prvkem. Pokožku zanechává znatelně jemnou a hebkou.
  • Kokosový olej - je excelentní hydratující a ochraný olej. Pomáhá zanechávat pleť jemnou, ale nezanechává ji lepkavou. Je ideální pro citlivou a podrážděnou pleť.
  • Konopný olej - má vysoký obsah Omega 3 a 6 mastných kyselin, které pomáhají  revitalizovat a vyživovat.
  • Měsíčkový olej - pomáhá při bolestech, zanícení a svědění pokožky včetně exému
  • Hroznový olej - má mírné stahující účinty a pomáhá tak pleť vypínat a zpevňovat. Tyto vlastnosti oceníte například při akné a podobných problémů s pletí.
  • Avokádový olej - je vysoce obohacující olej, který dobře proniká do hloubky. Má vysoký obsah vitamínů A a D, lecitinu, draslíku a také vitamínu E. Je vhodný v případech, kdy je pokožka podrážděna například spálením od slunce, nebo jinými vlivy počasí a je dehydrovaná a má nedostatek živin. Pomáhá ji tak regenerovat a dodat přirozenou hebkost. 
  • Muškátový esenciální olej
  • Tea Tree esenciální olej  

 

MSM Beauty Scrub je vhodný pro všechny typy pleti, kdy pomáhá obnovovat tkáň a hydratovat suchou pleť.

Poradí si jak se zralou, tak mladou pletí.

Účinek může být znatelný již po prvním použití.


Pro lepší výsledek: Očistěte pleť jako vždy. Zvlhčete pleť například nahřátým ručníkem, tak aby se póry roztáhly a naneste dostatečné množství produktu. Poté malými krouživými pohyby masírujte cca jednu minutu. Následně nechte v klidu tři minuty a nakonec opět pomocí teplého a vlhkého ručníku očistěte. 

 

Používejte jednou až dvakrát týdně.

 

Velikost: 60ml

Tip týdne       Bdellium Tools profesionální štětce na make-up.

Ostatní z kategorie Odličování a čištění pleti


Kontakt