Raw Gaia
Moroccan Lava Clay 15ml

Tento jíl pochází z pohoří Atlas v Maroku a je stovky let používán jako přírodní “zkrášlovadlo”.

Rhassoul je světlý jíl se skvělými exfoliačními, čistícími a detoxikačními vlastnostmi.

Má pozoruhodnou schopnost odstraňovat přebytek mastnoty a nečistot z pokožky, to vše díky “iontové výměně”.

FP-RCTS

0

Tento produkt není aktuálně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Doporučit kamarádce
 
Doprava zdarma.

Kosmetika netestovná na zvířatech

Popis (Raw Gaia Moroccan Lava Clay 15ml)

Rhassoul má díky vysokému obsahu minerálu, unikátní skladbě křemíku, hořčíku, draslíku a vápníku velkou schopnost vyživovat pokožku.


Pro své protizánětlivé, tišící, antimikrobiální a antiseptiké kvality je Rhassoul výborný pro každodenní čištění tváře.
Při pravidelném používání Rhassoul Clay může dojít k zlepšení stavu pokožky po problémech s ekzémy, psoriázou, akné či rosaceou.

Studie ukázaly, že Rhassoul pomáhá při:

  • zlepšování textury pleti
  • suché a šupinkovaté pleti
  • zlepšování elasticity a pružnosti pleti
  • odstraňování odumřelých buněk, čímž zanechává pokožku hladkou a jemnou

 

Rhassoul Clay může být používán jako pleťová maska, mýdlo, kondicionér, šampón a tělová maska. Pokud jej použijete jako mýdlo, bude vaše pokožka krásně voňavá.
Pokud máte citlivé vlasy nepoužívejte Rhassoul jako šampón.

Pro skvělé vlastnosti Rhassoulu je používán v těch nejlepších lázních a také lidmi po celém světě.

Pokyny k použití:

  • Obličejová / Tělová maska - smíchejte 1 až 2 čajové lžičky s dostatkem (květové) vody aby vznikla krémová maska. Opláchněte obličej teplou vodou a poté naneste masku. Masku nechejte působit 5 až 10 minut, né však déle.  Po celou tuto dobu dbejte na to, aby nezaschla, proto ji například můžete vlhčit houbičkou a podobně. Pokud pleť vypadá po prvním použití zarudle, nebojte se, je to známka detoxikace a dobré znamení. Masku aplikujte jednou týdně.
  • Šampón / Kondicionér - Pro krátké vlasy použijte 20 až 50g, pro dlouhé 50 až 100g. Záleží na typu vlasu, ale pokud chcete výsledek vylepšit, přidejte čajovou lžičku šípkového nebo olivového oleje. Konzistence namíchaného šampónu by měla být jako u klasických šampónů. Rhassoul šampón nevytváří pěnu, ale o výsledek se bát nemusíte.  Šampón se nesnažte vmasírovat až ke kořínkům vlasů, spíš jej naneste na vlasy a pomocí hřebenu rozčesávejte a nechte pár minut působit. Poté důkladně šampón z vlasů vymyjte.
  • Pleťové / Tělové mýdlo - smíchejte 1 nebo 2 čajové lžičky s vodou, tak aby konzistence odpovídala přibližně tekutému mýdlu. Aplikujte na zvlhčenou pokožku a oblasti poté několik minut masírujte. Nakonec pokožku důkladně omyjte.

 

Ingredience: Pouze organický, na slunci sušený, Rhassoul (marocký) jíl.

 

Velikost: 15ml

 

Anglická značka Raw Gaia si zakládá na čistě 100% přírodních ingrediencích. Jedná se o organickou, syrovou a veganskou kosmetiku netestovanou na zvířatech (HCS). Motto: "Pokud to příroda neumí pojmenovat, nepoužíváme to!" 

Neobsahuje alkohol, parabeny, aroma, vosk, barviva, toxické kontaminanty, laurethsulfát sodný, produkty zpracování ropy, umělá barviva a parfemace, glykoly, syntetické konzervanty a ani jiné skryté ingredience jakéhokoliv druhu. 

Tip týdne       Bdellium Tools profesionální štětce na make-up.

Ostatní z kategorie Odličování a čištění pleti


Kontakt