Raw Gaia
Revitalising Eye Oil

Raw Gaia revitalizační oční olej je vhodný pro oblast okolo očí, kde výborně působí jako vyživující, pečující a obnovující prostředek. To vše díky velkému množství vitamínů, esenciálních mastných kyselin, karotenu a antioxidantů.EYE OIL

0

Tento produkt není aktuálně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Doporučit kamarádce
 
Doprava zdarma.

Kosmetika netestovná na zvířatech

Popis (Raw Gaia Revitalising Eye Oil)

Pokožka okolo očí přirozeně neprodukuje žádný olej/maz, proto má tato oblast tendence se vysušovat.


Revitalizační oční olej je vyroben z organických, za studena lisovaných olejů jako je rakytníkový olej, jojobový olej, šípkový olej a olej z grepových semínek. Každý z těchto olejů má vynikající vyživující a povzbuzující vlastnosti.


Oční olej můžete použít i na zbytek obličeje a přijít tak na nejlepší vlastní způsob využití.


Pro lepší výsedek můžete olej postupně vmasírovávat krouživými pohyby v oblasti okolo očí. Aplikujte ideálně na vlhkou pokožku.

 

Velikost: 30ml

 

Anglická značka Raw Gaia si zakládá na čistě 100% přírodních ingrediencích. Jedná se o organickou, syrovou a veganskou kosmetiku netestovanou na zvířatech. Motto: "Pokud to příroda neumí pojmenovat, nepoužíváme to!"

 

Neobsahuje alkohol, parabeny, aroma, vosk, barviva, toxické kontaminanty, laurethsulfát sodný, produkty zpracování ropy, umělá barviva a parfemace, glykoly, syntetické konzervanty a ani jiné skryté ingredience jakéhokoliv druhu. 

Tip týdne       Bdellium Tools profesionální štětce na make-up.

Kontakt