Raw Gaia
MSM Beauty Cream 15ml

Je vyroben primárně z MSM známého také jako “minerál krásy”.

Krém pomáhá udržovat pokožku hladkou a zdravě projasněnou.
MSM krém je vhodný pro zralou pleť a pomáhá hojit jizvy.

MSMBCREAM15ML

0

Tento produkt není aktuálně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Doporučit kamarádce
 
Doprava zdarma.

Kosmetika netestovná na zvířatech

Popis (Raw Gaia MSM Beauty Cream 15ml)

Neobsahuje alkohol, parabeny, aroma, vosk, barviva, toxické kontaminanty, laurethsulfát sodný, produkty zpracování ropy, umělá barviva a parfemace, glykoly, syntetické konzervanty a ani jiné skryté ingredience jakéhokoliv druhu.

Ingredience:

  • MSM
  • Kakaové máslo*
  • Meruňkový olej*
  • Jojobový olej*
  • Esenciální olej vyráběný z přirozeně rostoucích rostlin Kadidlovníku, který pomáhá vyživovat a obnovovat zralou pleť.
  • Esenciální olej vyráběný z přirozeně rostoucího stromu Myrhovníku pravého, dobře známého pro své chladivé a ozdravující účinky.

*lisováno za studena

Vhodný pro zralou, unavenou nebo poškozenou pleť.


Pro lepší výsledek aplikujte ze začátku jen malé množství. Postupem času každý najde vhodné množství krému, které dělá jeho pleti nejlépe. Pro pocit hedvábně hebkého obličeje raději krémujte vlhkou pleť nebo ji předem jemně osvěžte některou z květových vod.

 

Pamatujte: Během těhotenství je velmi důležité dávat pozor na to co jíte a čím ošetřujete své tělo. Proto buďte obezřetní a  v prvních třech měsících těhotenství raději vynechejte produkty z esenciálních olejů.

 

Velikost: 15ml

 

 

Anglická značka Raw Gaia si zakládá na čistě 100% přírodních ingrediencích. Jedná se o organickou, syrovou a veganskou kosmetiku netestovanou na zvířatech. Motto: "Pokud to příroda neumí pojmenovat, nepoužíváme to!" 

 

 

Neobsahuje alkohol, parabeny, aroma, vosk, barviva, toxické kontaminanty, laurethsulfát sodný, produkty zpracování ropy, umělá barviva a parfemace, glykoly, syntetické konzervanty a ani jiné skryté ingredience jakéhokoliv druhu.Tip týdne       Bdellium Tools profesionální štětce na make-up.

Ostatní z kategorie Krémy, oleje a hydratace


Kontakt