Raw Gaia
Hemp Heaven Moisturiser 15ml

Living Hemp je přírodní zklidňující a zkrášlující hydratační krém. Obsahuje Omega-3 a Omega-6 nenasycené mastné kyseliny, které pomáhají při revitalizaci a výživě pleti. 

MO-HEMP15ML

0

Tento produkt není aktuálně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Doporučit kamarádce
 
Doprava zdarma.

Kosmetika netestovná na zvířatech

Popis (Raw Gaia Hemp Heaven Moisturiser 15ml)

Living Hemp je přírodní zklidňující a zkrášlující hydratační krém. Obsahuje Omega-3 a Omega-6 nenasycené mastné kyseliny, které pomáhají při revitalizaci a výživě pleti. V našem konopném oleji jsou omega-3 a omega-6 nenasycené mastné kyseliny v poměru 3:1, který je ideální k hojení pokožky a jejímu vyživování. Obsahuje také malé množství kyseliny gama linoleové, která zlepšuje konzistenci kožního mazu produkovaného pokožkou a díky tomu se nezanášejí póry a jsou méně viditelné.

 

Kombinace nenasycených mastných kyselin a GLA (linoleové kyseliny) obsažených v konopném oleji pomáhají při podráždení a zarudnutí suché pleti a zmírňují kožní problémy při ekzému a psoriáze.

 

Ingredience:

  • Kakaové máslo*
  • Meruňkový olej*
  • Konopný olej
  • Olej z pšeničných klíčků*
  • Konopný esenciální olej
  • Citrónový esenciální olej
  • Pomerančový esenciální olej

*lisováno za studena

Vhodné pro všechny typy pleti, obzvlášť pro suchou, citlivou pleť s ekzémem nebo psoriázou.

Pamatujte: Během těhotenství je velmi důležité dávat pozor na to, co jíte a čím ošetřujete své tělo. Proto buďte obezřetní a v prvních třech měsících těhotenství raději vynechejte produkty z esenciálních olejů.

 

Velikost: 15ml

 

Anglická značka Raw Gaia si zakládá na čistě 100% přírodních ingrediencích. Jedná se o organickou, syrovou a veganskou kosmetiku netestovanou na zvířatech. Motto: "Pokud to příroda neumí pojmenovat, nepoužíváme to!" 

Neobsahuje alkohol, parabeny, aroma, vosk, barviva, toxické kontaminanty, laurethsulfát sodný, produkty zpracování ropy, umělá barviva a parfemace, glykoly, syntetické konzervanty a ani jiné skryté ingredience jakéhokoliv druhu. 

Tip týdne       Bdellium Tools profesionální štětce na make-up.

Ostatní z kategorie Krémy, oleje a hydratace


Kontakt