Raw Gaia
Sun Dried Green Clay Face Pack

Raw Gaia Sun-dried Green Clay je úžasná detoxikační maska ze zeleného jílu pro váš obličej.

Opatrně odstraňuje toxiny, škodlivé látky z prostředí usazené pod povrchem pokožky. Vaší pokožku nejen léčí a čistí, ale navíc ji vyhlazuje a projasňuje.

Je vhodný pro citlivou pleť.

FP-GC

0

Tento produkt není aktuálně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Doporučit kamarádce
 
Doprava zdarma.

Kosmetika netestovná na zvířatech

Popis (Raw Gaia Sun Dried Green Clay Face Pack)

Green Clay (zelený jíl) udržuje vaší pleť svěží a tónovanou. Zelený jíl také odstraňuje ucpané póry a zbytky mastnoty, uklidňuje podrážděnou pleť a pomáhá působit proti vysoušení pleti.


Raw Gaia Green Clay je sušený pouze na slunci a neprochází tak žádným chemickým procesem, aby neztrácel žádnou ze svých přírodních složek.

Použití: Smíchejte jednu nebo dvě čajové lžičky s (květovou) vodou, aby vznikla krémová pleťová maska. Omyjte obličej  vodou a aplikujte masku. Masku nechte působit do doby, dokud nezačne osychat. Pokud pocítíte pálení, masku omyjte. Obvyklá doba působení masky je 5 až 10 minut (né však déle). Pokud je pleť po prvním použití zarudlá, nic se něděje,  je to známka toho, že dochází k detoxikaci. Poté tvář omyjte a znovu aplikujte masku, dokud se pleť nezklidní. 

Ingredience: přirodní na slunci sušený zelený jíl

 

Velikost: 65g

 

Anglická značka Raw Gaia si zakládá na čistě 100% přírodních ingrediencích. Jedná se o organickou, syrovou a veganskou kosmetiku netestovanou na zvířatech. Motto: "Pokud to příroda neumí pojmenovat, nepoužíváme to!" 

Neobsahuje alkohol, parabeny, aroma, vosk, barviva, toxické kontaminanty, laurethsulfát sodný, produkty zpracování ropy, umělá barviva a parfemace, glykoly, syntetické konzervanty a ani jiné skryté ingredience jakéhokoliv druhu. 

Tip týdne       Bdellium Tools profesionální štětce na make-up.

Ostatní z kategorie Pleťové masky


Kontakt