Raw Gaia
Organic Jojoba Cold-Pressed Oil

Jojobový olej je tradiční prostředek pro udržení elasticity kůže. Původní Američané (Indiáni) používali jojobový olej na ošetření řezných ranek, bolesti, pohmožděniny a spáleniny od slunce.

CO-JOJ

0

Tento produkt není aktuálně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Doporučit kamarádce
 
Doprava zdarma.

Kosmetika netestovná na zvířatech

Popis (Raw Gaia Organic Jojoba Cold-Pressed Oil)

Pomáhá jako prevence proti odpařování a lubrikant pro suchou nebo šupinkovatou pokožku.

 

Dobře se vstřebává a nenechává pokožku mastnou, je velmi příjemný. Má tišící účinky bez ohledu na typ pokožky.
Mnoho žen říká, že jojobový olej jim pomáhá při zmenšování pórů. Tento olej pomáhá preventivně, a tak zůstává pokožka stále hydratovaná, jemná a pružná.

Jojoba obsahuje vysoké množství (50%) nemýdlových složek, které pomáhají zvyšovat produkci elastinu. Je známým faktem, že naše pokožka ztrácí elasticitu při dlouhodobém pobytu na slunci.  Při denním používání pomáhá udržovat pokožku zdravou.

Jojoba pomáhá také při akné, protože struktura jojobového oleje je podobná přirozenému kožnímu mazu a díky tomuto malému triku tak pokožka produkuje méně mazu. Pomocí dalších aditiv může jojobový olej působit antibakteriálně a chránit tak pokožku před bakteriemi.

Olej působí uklidňujícím účinkem při rozacei, seborhoické dermatitidě a je vhodný pro velmi citlivou pokožku. Posiluje pokožku a je tak extrémně užitečný při hojení kůže.

 

Velikost: 100ml

 

 

Anglická značka Raw Gaia si zakládá na čistě 100% přírodních ingrediencích. Jedná se o organickou, syrovou a veganskou kosmetiku netestovanou na zvířatech (HCS). Motto: "Pokud to příroda neumí pojmenovat, nepoužíváme to!" 

 

 

Neobsahuje alkohol, parabeny, aroma, vosk, barviva, toxické kontaminanty, laurethsulfát sodný, produkty zpracování ropy, umělá barviva a parfemace, glykoly, syntetické konzervanty a ani jiné skryté ingredience jakéhokoliv druhu.

Tip týdne       Bdellium Tools profesionální štětce na make-up.

Ostatní z kategorie Tělová másla a oleje


Kontakt