Raw Gaia
Organic Rosehip Cold-Pressed Oil

Dlouhé vystavování slunci, stres, životní styl a zranění to vše má vliv na stav vaší pokožky. Šípkový olej je perfektním řešením tohoto problému.

CO-ROS


Informujte mě, až bude k dispozici

Doporučit kamarádce
 
Doprava zdarma.

Kosmetika netestovná na zvířatech

Popis (Raw Gaia Organic Rosehip Cold-Pressed Oil)

Tento unikátní olej je úžasnou kombinací živin a esenciálních mastných kyselin, což hraje roli při regeneraci samotných buněk kůže a nápravě poničené tkáně.

Šípkový olej je velmi jemný, který se téměř okamžitě vstřebává a umožňuje pokožce dýchat. Pomáhá redukovat jizvy, rozdíly v pigmentaci a udržovat pokožku hydratovanou.

Šípkový olej je výborný k výživě a hydrataci pokožky a to jej předurčuje pro ošetření suché pokožky. Používáním šípkového oleje získává pokožka větší schopnost odolávat vlivům počasí a rychle získává svou přirozenou barvu.

Tento olej je znám pro své kvality při hojení po-operačních jizev, popálenin nebo jiných nehod. Také má uklidňující účinky po odřeninách nebo depilacích.
Je vhodný pro lidi, kteří chtějí bojovat s následky po vystavení kůže nadměrnému množství slunce a stresu.

 

Velikost: 100ml

 

 

Anglická značka Raw Gaia si zakládá na čistě 100% přírodních ingrediencích. Jedná se o organickou, syrovou a veganskou kosmetiku netestovanou na zvířatech. Motto: "Pokud to příroda neumí pojmenovat, nepoužíváme to!" 

 

 

Neobsahuje alkohol, parabeny, aroma, vosk, barviva, toxické kontaminanty, laurethsulfát sodný, produkty zpracování ropy, umělá barviva a parfemace, glykoly, syntetické konzervanty a ani jiné skryté ingredience jakéhokoliv druhu.

Tip týdne       Bdellium Tools profesionální štětce na make-up.

Ostatní z kategorie Tělová másla a oleje


Kontakt