Raw Gaia
Organic Wheatgerm Cold-Pressed Oil

Pšeničný olej je bohatý na živiny a konkrétně vysoký obsah vitamínu E, známého jako jednoho z nejúčinějších antioxidatů, které pomáhají odstraňovat volné radikály a ostatní, pro pokožku škodlivé látky.CO-WHE

0

Tento produkt není aktuálně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Doporučit kamarádce
 
Doprava zdarma.

Kosmetika netestovná na zvířatech

Popis (Raw Gaia Organic Wheatgerm Cold-Pressed Oil)

Pomáhá komplexně vylepšovat kondici suché pokožky, díky velkému obsahu proteinů, minerálů a vitamínů A, B,C,D a E.

Často je tento olej používán pro masáž obličeje, aby zjemnil a osvěžil pleť.  Pšeničný olej je vysoce vyživující, posiluje vlásečnice a regeneruje tkáň.

Vhodný je i na strie, jemnou pleť okolo očí a pro masírování obličeje při suché pokožce.

Pšeničný olej má hustou konzistenci na samostané použití při masáži, proto je vhodné ho smíchat s olejem jemnějším. Dobré je také přidat trošku pšeničného oleje do jiného oleje, aby se podpořily jeho vyživovací hodnoty a také aby jej ochránil před žluknutím.

 

Velikost: 50ml

 

 

Anglická značka Raw Gaia si zakládá na čistě 100% přírodních ingrediencích. Jedná se o organickou, syrovou a veganskou kosmetiku netestovanou na zvířatech (HCS). Motto: "Pokud to příroda neumí pojmenovat, nepoužíváme to!" 

 

 

Neobsahuje alkohol, parabeny, aroma, vosk, barviva, toxické kontaminanty, laurethsulfát sodný, produkty zpracování ropy, umělá barviva a parfemace, glykoly, syntetické konzervanty a ani jiné skryté ingredience jakéhokoliv druhu.

Tip týdne       Bdellium Tools profesionální štětce na make-up.

Ostatní z kategorie Tělová másla a oleje


Kontakt