Raw Gaia
Wild-Crafted Argan Cold-Pressed Oil

Arganový olej je jeden z nejvzácnějších olejů na světe, je bohatý na vitamin E a je výborný na obnovu pleti. Vysoký obsah esenciálních mastných kyselin pomáhá obnovovat buněčnou strukturu a revitalizovat pokožku.
CO-ARG

0

Tento produkt není aktuálně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Doporučit kamarádce
 
Doprava zdarma.

Kosmetika netestovná na zvířatech

Popis (Raw Gaia Wild-Crafted Argan Cold-Pressed Oil)

Je vhodný proti akné, striím,  známkám po planých neštovicích, ekzémům a psoriáze.

 

Tento olej má až kouzelné schopnosti při použití na vrásky a suchou pokožku. Často je také používán pro jemnou aplikaci na pokožce hlavy, vrací jí přirozený lesk, dává nový život vlasům bez života a posiluje křehké lámavé nehty. Může zmírňovat bolesti kloubů a je velmi vhodný pro masážní účely.

 

Arganové stromy z rodiny Zapotovitých rostou pouze v Maroku, kde známost jejich výskytu je dobře chráněnou informací a znají ji jen Berbeři z této země. 

Arganový olej pro kosmetické potřeby je vyráběn z jader čerstvě sklizených plodů, která  jsou lisována a filtrována skrz organická bavlněná síta a takto je získán výsledný aromatický olej.

 

Velikost: 50ml

 

 

Anglická značka Raw Gaia si zakládá na čistě 100% přírodních ingrediencích. Jedná se o organickou, syrovou a veganskou kosmetiku netestovanou na zvířatech (HCS). Motto: "Pokud to příroda neumí pojmenovat, nepoužíváme to!" 

 

 

Neobsahuje alkohol, parabeny, aroma, vosk, barviva, toxické kontaminanty, laurethsulfát sodný, produkty zpracování ropy, umělá barviva a parfemace, glykoly, syntetické konzervanty a ani jiné skryté ingredience jakéhokoliv druhu.

Tip týdne       Bdellium Tools profesionální štětce na make-up.

Ostatní z kategorie Tělová másla a oleje


Kontakt