Raw Gaia
Organic Hemp Cold-Pressed Oil

Konopný olej je zvláčňující prostředek, je nemastný a perfektně funguje jako hydratační prostředek s vyváženým složením.HEMP-OIL

0

Tento produkt není aktuálně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Doporučit kamarádce
 
Doprava zdarma.

Kosmetika netestovná na zvířatech

Popis (Raw Gaia Organic Hemp Cold-Pressed Oil)

Při používáním konopného oleje se vydáváte správnou cestu za hladkou, jemnou a hydratovanou pokožkou. Je dobrou prevencí před ztrátou přirozené vlhkosti pokožky bez toho, aby na povrchu vytvářel citelný film, jako jiné oleje. Obsahuje správný poměr potřebných omega-6 a omega-3 mastných kyselin. Konopí je schopné proniknout do buněk, lubrikovat jejich povrch a přináší tělu esenciální mastné kyseliny, které prokazatelně působí preventivně před stárnutím a dehydratací pokožky.

Díky vysokému obsahu polynenasycených mastných kyselin (kyselina linolová a linolenová) má výborné protizánětlivé účinky. Dále je vhodný v případech akné, psoriázy a ekzému, nebo také při poranění kůže, udržovaní pokožky hydratované a proti zánětům kůže.

Konopný olej jako jediný z olejů obsahuje vitamín D, který je důležitý pro zpracování vápníku, což je velmi důležité pro vegany. Obsahuje 57% kyseliny linolové a 19% kyseliny linolenové, dále antioxidanty ve formě vitamínu E a karotenu. Fytosteroly a fosfolipidy stejně jako řada minerálů, včetně vápníku, hořčíku, síry, draslíku a fosforu jsou také obsaženy v tomto oleji.

 

Velikost: 100ml

 

 

Anglická značka Raw Gaia si zakládá na čistě 100% přírodních ingrediencích. Jedná se o organickou, syrovou a veganskou kosmetiku netestovanou na zvířatech (HCS). Motto: "Pokud to příroda neumí pojmenovat, nepoužíváme to!" 

 

 

Neobsahuje alkohol, parabeny, aroma, vosk, barviva, toxické kontaminanty, laurethsulfát sodný, produkty zpracování ropy, umělá barviva a parfemace, glykoly, syntetické konzervanty a ani jiné skryté ingredience jakéhokoliv druhu.

Tip týdne       Bdellium Tools profesionální štětce na make-up.

Ostatní z kategorie Tělová másla a oleje


Kontakt