Raw Gaia
Floral Face Toner 100ml


Tento pleťový tonik je povzbuzující a osvěžující hydrosolový sprej, vyrobený z vysoce kvalitních květových vod a esenciálních olejů. Unikátní kombinace ingrediencí pomáhá tonizovat, navracet rovnováhu a revitalizovat všechny typy pleti.

FFT

0

Tento produkt není aktuálně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Doporučit kamarádce
 
Doprava zdarma.

Kosmetika netestovná na zvířatech

Popis (Raw Gaia Floral Face Toner 100ml)

Květové vody jsou vedlejším produktem parní destilace esenciálních olejů. Pro jejich příjemný terapeutický učinek, jsou květové vody používány jako homeopatické podání aromaterpie.

 

Ingredience:

  • Květová voda z růže Otto
  • Květová voda z Neroli
  • Esenciální olej z růžové palmy
  • Esenciální gerániový olej
  • Heřmánkový esenciální olej
  • Levandulový esenciální olej


Floral Face Toner je vhodný pro všechny typy pleti.

Pro lepší výsledek po očištění nasprejujte obličej a krk. Je vhodné použít sprej také po hydrataci, kdy toner napomáhá rychlejší absorbci olejů do pokožky.

 

Pamatujte: Během těhotenství je velmi důležité dávat pozor na to co jíte a čím ošetřujete své tělo. Proto buďte obezřetní a  v prvních třech měsících těhotenství raději vynechejte produkty z esenciálních olejů.

 

Velikost: 100ml

 

Anglická značka Raw Gaia si zakládá na čistě 100% přírodních ingrediencích. Jedná se o organickou, syrovou a veganskou kosmetiku netestovanou na zvířatech (HCS). Motto: "Pokud to příroda neumí pojmenovat, nepoužíváme to!" 

 

Neobsahuje alkohol, parabeny, aroma, vosk, barviva, toxické kontaminanty, laurethsulfát sodný, produkty zpracování ropy, umělá barviva a parfemace, glykoly, syntetické konzervanty a ani jiné skryté ingredience jakéhokoliv druhu.

Tip týdne       Bdellium Tools profesionální štětce na make-up.

Ostatní z kategorie Tonizace


Kontakt